2010. november 14., vasárnap

LEGENDS LIGA, 7. FORDULÓ

Kolozsvári, 20 néző
Gólszerzők: TYAHOR I a 24. (1-0), BALOGH a 40. percben (2-1)
Csere: NAGY helyett BALOGH a 32. percben, CZEIZLER helyett CSEH a 35. percben, CSEH helyett SZIRONY I a 60. percben, TYAHOR II helyett CZEIZLER a 65. percben.
Szögletarány: 3-6
Sárga: Tyahor I a 78. percben, Czeizler a 83 percben.
Piros: -
TAVASZIAS IDŐ, PÖRGŐS BEMELEGÍTÉS, DINAMÓ ÉNEK
5. perc: Szöglet, a labdát kifejelik, Zico átlövése éppen csak a kapu fölé.
7. perc: Jobb oldali beadás után, Levente lövését védi a kapus
15. perc: Borzak kiugratására Boday jó ütemben érkezik.
20. perc: Bal oldali akció után, az ellenfél 16-osánál, Nagy passzol Tyahor I.-nek, aki egyet tól a labdán és szépen behelyezi a kapu jobb oldalába a labdát. 1-0
22. perc: Kovács cselez a bal oldalon, passzol Szirony Leventének, bődületes lökete Nagyot találja el.
24. perc: Borzak szöglete becsavarodik a kapuba. 1-1
30. perc: Kovács fekteti el a kapust, de a rugása kipattan egy védőn, amit Tyahor Józsi lő rá a kapura, de a kapus visszaér és a léc alól ment.
40. perc: Ricsi szerzett labdátt a középpályán, cselezett vele, kisodródott, majd beadott. Az érkező Kovács fejese centikkel megy el a kapu mellett.
44. perc: Dinamo bedobás az ellenfél térfelén. Tyahor Ádám beadott, Ricsi két ember között fejelt a kapuba. 1-2
45. perc: Szirony Levente 20 méterről bombázott fölé.
65. perc: Szabadrúgáshoz jutnak a Borzak a 16-osunk jobb sarkáról. A sorfal fölött átívelt labda a kapunk jobb felső sarkába vágódik. 2-2
67. perc: Nyom a Borzak! Pityesz lecsúszott felszabadító lövése néhány centivel megy el a kapunk fölött.
68. perc: Borzak szöglete kipattan, átlövésük 20 cm-rel megy el a kapu mellett.
72. perc: Ricsi kapott labdát, a kapu felé rontott, kicselezte a védőit és a kapust is, de kapufát lőtt.
75. perc: Szabadrúgás a Borzaknak a bal oldalon, 20 méterre a kaputól. A kapura tartó lövés Boday kezei között ment be. 3-2
80. perc: A Borzak egy kontra után törnek a kapunkra, átemelik Boday fölött a labdát, Szirony Szabolcs vágja ki a gólvonalról.

10 megjegyzés:

1. mi vezettünk kettő-egyre, nem mintha számítana...

sose búsuljatok felebarátim:

csumi-imi

VálaszTörlés
  2. Rohácsi és Koncz nem játszott? Szirony I ki helyett ment le, ha Cseh helyett újra pályára lépett?

3. Senki se csüggedjen! A paprikás ellen majd megmutatjuk, a tabellán elfoglat helyünk nem a véletlen műve!

Zsolt

4. ...ha már az ember menteni akar, akkor már az is lecsúszott lövés???
    Horváth18

5. ...sebaj,legközelebb belövöm!:)))
    pity18

6. lazítsá öcsém...

voltam ma nálad fogyasztani, amint ahogy aszt tegnap megbeszéltük - seholse voltál, baszki.

de így is ment. jövök holnap is, legyünk pityesz liga.

csumi-imi

7. Nem csoda, hogy a Zöld Borzaktól ilyen csúnyán kikaptunk, látom két csapatuk van.
    Hogy is van ez?

NK

8. A TORPEDÓKAT DARABOKRA SZEDTÉK A BORZAK

Szombat délután a rajtnál beragadó Zöld Borzak, aki már 28 gólt kaptak 5 meccs alatt, a második helyen tanyázó Dinamoval találkoztak, akik eddig szárnyaltak a szezonban. A meccs elején érezhető volt, hogy különbözően indult a csapatoknak a szezon, a Dinamo támadott, kezdeményezett többet, próbálták dominálni a játékot. A Borzak védekezni kényszerültek, a Dinamo fiúk pedig okos passzjátékkal rukkoltak elő. A Borzak húsz percig jól állták a rohamokat, aztán egy tipikus Dinamós kényszerítő játék után Tyahor I nem hibázta el a kínálkozó lehetőséget.
    Mielőtt azonban a Borzak elvésztették volna a fejüket jött a rögzített helyzetek speciálistája Chrysostomidis és csodával határos módon szögletből tekert Bóday hálójába, ami megváltoztatta a játék képét. Innentől kezdve nyílttá vált a mérkőzés, mindkét csapatnak voltak lehetőségei, mégis a Dinamo szerzett ismét vezetést. Egy nagyszerű beadás után a gyors Ricsi fejelt a hálóba. 1-2-vel fordultak a csapatok. A második félidő ott kezdődött, ahol abbahagyták a felek, szép passzok, kombinációk jellemezték a játékot. A Borzak hajtottak az egyenlítésért, majd ismét jött Chrysostomidis, aki ezúttal 25 méterről, szabadrúgásból tekert egy kiflit a hálóba, 2-2-re módosítva az állást. Ettől vérszemet kaptak a Borzak és még egy lapáttal rátettek, azonban védekezésben kinyíltak és erre majdnem ráfizettek. Egy Dinamo kontra végén Ricsi törhetett 1:1-ben kapura, de a Borzak szerencséjére lövése a kapufán csattant, utána pedig sikerült felszabadítaniuk. Ahogy a futballban lenni szokott, a kihagyott helyzet megbosszúlta magát, hiszen 5 perccel később ismét szabadrúgáshoz jutottak a Borzak, melyet Vasconcellos értékesített.
    A Dinamo fiúk a folytatásban mindent egy lapra feltéve támadtak, de gólt már nem sikerült szerezniük, így a bajnokság egyik legváratlanabb, legsokkolóbb eredménye született: Borzak 3, Dinamo 2.