A kihagyott helyzetek és kapitális hibáink megpecsételték a sorsunkat
Budapest Football League, 12. forduló
Fáy utca, 20 néző

Gólszerzők: n.a. (18', 25', 40'), illetve Oláh (70')
Csere: Nagy ⇆ Ónodi a szünetben, Brávácz ⇆ Juhász a 60. percben, Papp ⇆ Szirony I és Camara ⇆ Oláh a 70. percben
Sárga: Szüllő, Papp, Szita
Piros: -
Szögletarány: 5-3

PERCRŐL PERCRE

18' Egy már ártalmatlanított Viking kísérlet után Szita a tizenhatoson belül felszabadítás helyett sután ért a labdába, amely így ismét a Vikingeké lett. Ellenfelünk köszönte az ajándékot és 14 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. (0:1)

25' Egy Viking felszabadítást követően védőink a félpálya magasságában hagyták lepattanni a labdát, amely így átpattant mindenkin. A Vikingek egyik gyors támadója felszedte azt, a kapunkig robogott és nem hibázott. (0:2)

40' Jobb oldali Viking támadás végén az ellenfél jobbszélsőjét faultolni sem tudtuk, aki betört a tizenhatoson belülre, majd még egyet húzott és Bóday mellett a kapuba helyezett. (0:3)

75' Krőzsel bal oldali beadását Oláh a tizenegyes pont magasságában jobbal lekezelte, majd ballal a léc alá vágta. (1:3)