A SZÜLINAPOS PAPP ELSŐ GÓLJA HÁROM PONTOT ÉRT

Krimibe illő végjátékkal győztünk a Szigeti ellen

Budapest Football League - 5. forduló
Kolozsvári Tamás utca, 30 néző

Gólszerzők: Ónodi, Korda, Papp
Cserék: Papp ⇆ Szirony I a szünetben, Szüllő ⇆ Matócsi a 60', Czeizler ⇆ Juhász a 75', Korda ⇆ Kovács a 80', Kovács ⇆ Ónodi a 85. percben.
Sárga: Szüllő
Piros: -
Szögletarány: 5-5

Jól kezdtük a mérkőzést, számos helyzetet dolgoztunk ki, mégis a Szigeti szerezett vezetést. Szerencsére a visszatérő Ónodi révén még a szünet előtt sikerült egyenlítenünk, majd következett a második félidő, ahol sokáig nem volt közünk a mérkőzéshez. A végjátékban aztán felpörögtek az események. Gólra góllal válaszolt a Szigeti, de szenzációs szurkolótáborunk a "Most jön a harmadik!" csatakiálltással végül győzelembe hajszolta csapatunkat.

PERCRŐL PERCRE

8' Ónodi tört be a 16-oson belülre, majd kisodródott helyzetből a kapus kezébe lőtt.

10' Egy hosszú indítás nyomán került helyzetbe a Sziget csatára, aki 16-ról a kapu mellé lőtt.

12' Brávácz kényszerítőzött Szitával, majd 16-ról lőtt, de a Szigeti kapusa simán hárított.

15' Szép kombináció után Szirony I beadása Kovácsot találta meg, akinek lövését blokkolni tudták a védők.

20' Matócsi húzta meg a bal szélen és adta középre a labdát. A hosszún érkezett Szirony I, de a kapu mellé durrantott.

25' Szita cselezte le magát az alapvonalhoz, majd visszagurított Brávácz elé, akinek a lövését a kapus a léc fölé tolta.

27' Egy oldalról történő beívelés mindenkin átszállva a hosszún árván maradt támadó lábára hullott, aki 5 méterről nem hibázott. (1:0)

35' Szita labdája nyomán ÓNODI sorra fektette el a védőket, majd 11 méterről a hálóba helyezett. (1:1)

65' Szigeti szögletet követően az ellenfél védője a lécre fejelte a labdát, a kipattanó utáni lövés pedig a bal kapufát érintve hagyta el a játékteret.

80' Brávácz szögletét KORDA első labdaérintéséből a hálóba fejelte. (2:1)

83' Egy felszabadítási kísérletet blokkolt a Szigeti középpályása, majd 16-ról kilőtte a jobb alsó sarkot. (2:2)

86' Korda 20 méteres szabadrúgását biztos kézzel hárította a Szigeti kapusa.

88' Brávácz szabadrúgását Krőzsel megcsúsztatta, melybe a kapus csak belekapni tudott. A kipattanóra érkezett PAPP és közvetlen közelről a kapuba stukkolta a labdát. (3:2)