2012. szeptember 16., vasárnap

Minden jó, ha a vége jó!

Izgalmas, fordulatokban gazdag mérkőzésen sikerült megszereznünk első győzelmünket.

Budapest Football League - 1. forduló

Fáy utca, 20 néző

Gólszerzők: n.a. 30', n.a. 58', illetve Kovács 15', 52'; Oláh 65'
Cserék: Czeizler ⇆ Nagy a 15', Szirony II ⇆ Oláh a 30', Brávácz ⇆ Szirony II és Szita ⇆ Szirony I a szünetben, Horváth ⇆ Papp a 60', Simon ⇆ Matócsi a 70', Juhász ⇆ Czeizler a 75', Oláh ⇆ Szita a 80', Szirony II ⇆ Horváth a 90'.
Sárga: Szirony II
Piros: -
Szögletarány: 2-2

PERCRŐL PERCRE

15' Egy tizenhatoson belüli kavarodást követően KOVÁCS lőtt a hálóba. (0:1)
20' Sakk-matt helyzetben a kapunk mellé gurított a Whites támadója.
25' Szita hagyott ki egy ordító helyzetet.
30' Szép kombinációs játék után egyenlített a Whites. (1:1)
35' Ismét ziccerben a Whites támadója, de lövése elkerüli a kapunkat.
52' Nagy remek indításával KOVÁCS törhetett kapura, majd a kifutó kapus fölött 16-ról a hálóba emelt. (1:2)
58' Mattolt minket a Whites, ismét döntetlen az állás. (2:2)
65' A jobb oldalon felfutó Szirony I centerezését OLÁH belsőzte a bal felsőbe. (2:3)
72' Korda 20 méterről, szabadrúgásból a keresztlécet találta telibe.
83' A Whites játékosának 20 méteres, jól eltalált lövését Bóday a levegőben úszva szögletre ütötte.

2 megjegyzés:

1. Sziasztok, nem megyek ma edzésre, mert a hét végén a bal lábamon a bőr teljesen leégett egy elesésénél, ráadásul a be is ütöttem és fáj. Most alig tudok menni vele, nemhogy focizni.

Zsolt

VálaszTörlés
  2. én se,mer szőrtelenítettem a bikinivonalam,és csúnyán begyulladt a szőrtüszőm,de meccsre remélem rendbejön. ha nem ,nemtom milesz...