ISMÉT LECSAPOTT A MUMUS

Budapest Football League - 2. forduló

Kövér Lajos u., 30 néző

Gólszerzők: n.a., Mc Laughlin (2)
Cserék: SZIRONY I ⇆ SZITA a 30', SIMON ⇆ OLÁH a szünetben, NAGY ⇆ HORVÁTH az 55', KRŐZSEL ⇆ MATÓCSI a 65', CSIERNYIK ⇆ JUHÁSZ a 70', SZIRONY II ⇆ PAPP a 75', KIS ⇆ SZÜLLŐ a 80', és BRÁVÁCZ ⇆ ROHÁCSI a 88. percben.
Sárga: Kis, Grind, Szüllő
Piros: -
Szögletarány: 3-3

Kellemes időben, bő kerettel és fogadkozva vágtunk neki a lilák elleni mérkőzésnek. A hosszabb kihagyás után visszatérő, Kis Imivel megerősített csapatunk végig partiban volt a jó erőkből álló és jól futballozó Orczy-val szemben, mégis nagyon sima vereséget szenvedett. Ellenfelünk kegyetlenül kihasználta hibáinkat, nagyon jól sáfárkodott a helyzeteivel, mi pedig valószínűleg, akkor sem rúgtunk volna gólt, ha még most is tartana a mérkőzés…

PERCRŐL PERCRE

10' Egy tizenhatoson belüli felszabadítási kísérletbe Szirony I tette bele a lábát, amely így mandínerből csupán néhány centivel kerülte el a kaput.

15' Simon húzott el a bal szélen, majd az alapvonal közeléből visszakészített lövésre Kordának, aki fél méterrel a bal kapufa mellé csavart.

20' Egy bedobás utáni hosszan előrevágott labdával az Orczy támadója szabadon törhetett kapura és nem hibázott. (0:1)

50' Brávácz kényszerítőzött Kováccsal a 16-os előterében, majd ballal lőtt, de lövése nem okozott gondot az Orczy kapusának.

51' A kimaradt helyzetre azonnal góllal válaszolt az Orczy. A kirúgás utáni lecsorgó labdát Nagy először összeszedte, majd elügyetlenkedte, így máris indították Mc Laughlin-t, aki köszönte az ajándékot. (0:2)

55' Krőzsel 22 méterről, szabadrúgásból lőtt centikkel a kapu mellé.

60' Remek háromszögelés után Kovács került a 16-oson belül ajtó-ablak helyzetbe, de ismét naggyá tettük a kapust.

63' Egy ellentámadást követően Grind védett két ízben óriásit.

67' Gyors, bal oldalon futó akció végén a középre ívelt labdát Mc Laughlin bólintotta a hálónkba. (0:3)

75' Korda csatlakozott a támadáshoz és lőtt 20 méterről a kapu mellé.

80' Kovács cselezett befelé, majd 16-ról lőtt, de középre tartó lövését a kapus biztos kézzel hárította.