2012. május 14., hétfő

Oda-vissza vertük a BIS-t!

Építők, 20 néző

Gólszerzők: n.a. (5. perc), n.a. (70. perc), illetve Ónodi (18. perc), Oláh (30. perc) és Juhász (55. perc)
Cserék: Horváth, Mihaldinecz, Juhász
Sárga: n.a., n.a.; -
Piros: n.a. (75'); -
Szögletarány: 7-3

PERCRŐL PERCRE

5' Az öltözőben maradt csapatunkat mattolta az ellenfél. (1:0)
18' ÓNODI a balszélről középre cselezte magát, majd 16-ról kilőtte a jobb felső sarkot. (1:1)
23' Remek háromszögelés után Kovács törhetett 1:1-ben kapura, de néhány centivel mellé gurított.
30' Kovács készített OLÁH elé, aki lerázta védőjét, majd 11 méterről a kapu jobb oldálaba helyezett. (1:2)
39' Korda 50 méteres indításával Oláh tört be a tizenhatosra, de lövése elkerülte a jobb oldali kapufát.
55' Egy rövid felszabadítás után JUHÁSZ emelt 20 méterről a hálóba. (1:3)
63' Kis szabadrúgásába az ellenfél kapusa csak beleütni tudott, a labda így Oláh elé került, aki 5 méterről a kapuba helyezett. A bíró sajnos les címen érvénytelenítette a találatot.
70' A BIS játékosa jobb oldalról, szabadrúgásból csavart a kapunk bal oldalába. (2:3)
85' Egy kipattanó után óriási gyertyát rúgott a BIS egyik játékosa, amely éppen  hogy csak a kapunk fölé szállt.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Álmosan kezdtünk, de az egyenlítés után volt egy nagyon jó periódusunk, amikoris már hamar eldönthettük volna a mérkőzést.
A BIS szerencsére csak az utolsó negyedórában, 10 emberrel játszva pörgött fel igazán, de ezúttal álltuk a rohamokat.